„Poza sceną Gosia jest jedną z najbystrzejszych impro umysłów na świecie, nieustannie zgłębiając temat, ale nigdy się nie kopiując, bierze to, czego się nauczyła, łączy to ze swoją już ogromną wiedzą i stosuje w nowy sposób w swoim rzemiośle. Co oczywiście wpływa na jej pracę na scenie. Na scenie Gosia jest nieustraszona, odważna, przezabawna, współczująca i działa z jasnością, która budzi zaufanie wokół niej. Jeśli jesteś improwizatorem na dowolnym poziomie, Gosia ma wiele do zaoferowania, znajdź ją i odkryj radość, którą przynosi.”

Jason Geary, Australia

„Gosia jest szanowaną nauczycielką i performerką, i jest po prostu najlepsza. Zawsze dobrze się z nią bawię, jest taką utalentowaną performerką. Przynosi taką radość i ciepło, że nie możesz się powstrzymać od uśmiechu, gdy jesteś w pobliżu!”

Jay Sukow, USA

„Poznałem Gosię około 3 lata temu (2017), ale od razu poczułem, jakbym znam ją na całe życie. Gdy spotkaliśmy się na festiwalu w Atenach, zadziwił mnie nie tylko jej talent i umysł, ale także talent i serca i umysły ludzi, których przez lata uczyła i reżyserowała w Gdańsku, zanim jeszcze o niej wiedziałam. Było i nadal jest coś wyjątkowego w talencie, który posiada jako improwizatorka, nauczycielka i reżyserka. Uwielbiam to, że jesteśmy przyjaciółmi i współpracownikami, i nie mogę się doczekać, aby wejść razem na scenę lub podzielić się piwem i uściskiem, w każdym momencie naszej przyszłości.”

Joe Bill, USA

„W ciągu 4 lat, odkąd znam Gosię, grałem i występowałem z nią, uczyłem się od niej i uczyłem z nią ramię w ramię niezliczoną ilość razy. Gosia wyraża się żywo w słowach, mimice i ruchu na scenie. Jest bezpośrednia i bezkompromisowa jako nauczycielka i liderka. Ma instynktowne wyczucie komedii, którego oglądanie jest przyjemnością, a konfrontowanie się z nim jest ekscytujące.”

Noah Levin, USA/Hiszpania

„To, że Gosia jest utalentowana i nie boi się ciężkiej pracy, czyni ją tak dobrą. Nigdy nie spotkałem nikogo, kto byłby tak chętny do nauki i doskonalenia jej już i tak hojnych umiejętności. Jest bardzo profesjonalna i tworzy bezpieczne środowiska, w których ludzie mogą w pełni rozwijać swoje umiejętności i wiedzę.”

Jochem Meijer, Holandia

„Warsztaty  Gosi na temat postaci i narracji były pouczające, głębokie, a jednocześnie łatwe do zrozumienia i osiągnięcia dobrych rezultatów. Od ponad 15 lat zajmuję się narracją w improwizacji, a warsztaty  Gosi pokazały mi coś nowego i cudownego. Gosia jako nauczycielka ma jasność, otwartość i pozytywność dla improwizatorów na każdym poziomie doświadczenia.”

Jonathan Pitts, USA

„Gosia ma prawdziwe serce improwizatora. Łączy w sobie zamiłowanie do zabawy i pasję do doskonalenia sztuki. Jej podejście do improwizacji jest zarówno godne podziwu, jak i inspirujące. Powstająca liderka.”

Lee White, Kanada/Niemcy

„Miałam przyjemność współpracować z Gosią zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i artystycznym. Przekonałem się, że jest kreatywna, troskliwa i zawsze szuka sposobów na ulepszenie każdego projektu, aby rozkwitał na nowe sposoby!”

Órla Mc Govern, Irlandia

„Występowałem z Gosią w Niemczech. Byliśmy jedynymi ludźmi, którzy nie mówili po niemiecku, a spektakl był głównie w języku niemieckim. Cieszę się, że to z nią byłem w tej sytuacji, ponieważ jest niesamowitą improwizatorką i uroczą osobą.”

Phil Lunn, Wielka Brytania

„Gosia ma dwie cechy, które lubię i których oczekuję od innych improwizatorów: ciekawość i teoretyczne nienasycenie.”

Feña Ortalli, Argentyna/Hiszpania

„Gosia zmieniła życie tak wielu osób! Rozpoczęła całą falę improwizacji w Polsce, której nie można już dłużej powstrzymywać.  Jest tak jasna na scenie i wpływa na ludzi również poza sceną! Wszyscy uwielbiają ją mieć na swoich festiwalach i jest to zasłużone.”

Manuel Speck, Niemcy