Rozrywka i rozwój osobisty. Kreatywność, wystąpienia publiczne, praca w zespole i oswajanie wewnętrznego krytyka – to niektóre z tematów, nad którymi pracujemy za pomocą gier, scen i zadań wywodzących się z teatru improwizowanego.
Niezależnie, czy zajmujesz się sceną, biznesem czy ogniskiem domowym, znajdziesz w impro coś dla siebie. Boisz się? Świetnie, zapraszam do odkrywania, jakie talenty w nas drzemią.

Będziemy tworzyć improwizowane sceny z wykorzystaniem sugestii widowni, popełniać błędy, opowiadać historie, grać postaci poważne i absurdalne, a najwięcej będziemy się śmiać, powracając do spontaniczności, która być może została przytłumiona przez świat, w jakim żyjemy.
Rozkład jazdy:
💥wtorki, 17.30-19.00, Młode Impro (studenci UG)
💥wtorki, 19.15-21.00, Grupa podstawowa (wstęp do krótkich form)
💥środy, 17.30, Grupa średniozaawansowana, (wstęp do długich form)
💥środy, 19:15, Tylko Poważni Gracze
Czas trwania: Dwa semestry, X 2022 – VI 2023. Rok kończy się pokazem powarsztatowym (bez przymusu). Po drodze mogą się trafiać dodatkowe okazje do grania.
Prowadząca: Małgorzata „Róża” Różalska. Improwizatorka, reżyserka (po Gdyńskiej Szkole Filmowej), fotografka (po ASP) i mgr kulturoznawstwa. Sztukę improwizacji zgłębia od liceum, od 15 lat prowadzi impro zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim. Nauki pobierała od kilkudziesięciu nauczycielek i nauczycieli z całego świata. Uczyła, występowała i reżyserowała już w 18 krajach, od USA po Australię. Prowadzi podcast Kreatura, o impro i szeroko pojętej komedii.
Koszt: 220 zł miesięcznie (4 zajęcia). Młode Impro dla studentów UG bezpłatne – opłacone przez Alma Mater.
Zapisy na rozalska.malgorzata@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!