Kanapowe Podróże
Nie wiem, jak Wy, ale już jestem zmęczona tą całą sytuacją wokół nas, czytaniem wiadomości, stresem i obawami o przyszłość. Dlatego, kiedy dzisiaj usiadłam do nagrywania podcastu (w garażu, w samochodzie, bo w mieszkaniu pracuje mój chłopak na home office) zdecydowałam, że dzisiaj nie będzie nic pożytecznego, nie będzie PO COŚ. Potrzebuję trochę oddechu i…